Powrót do nauczania stacjonarnego

Małymi krokami wracamy do nauczania stacjonarnego.
Od dnia 4 maja 2021 r.:

  1. klasy I – III uczą się stacjonarnie w szkole,
  2. klasy IV – VIII nadal realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik na odległość tj. platforma Teams oraz dziennik elektroniczny. Zajęcia edukacyjne odbywają się synchronicznie z planem lekcji, co zobowiązuje uczniów do regularnego uczestnictwa w zajęciach online lub zdalnych

Uczniowie klasy I wchodzą do szkoły głównym wejściem, kl. II bocznym od parkingu szkolnego przy Sportkompleksie, klasy III bocznym od placu głównego (byłe gimnazjum).

Dojazd dzieci:

Laski – 7.30

Mąkolno zakład – 7.35

Chwalisław – 7.30

Mąkolno – 7.40

Płonica – 7.40

Błotnica – 7.30

Odjazdy bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych tj. 11.40, 12.40

Dzieci mieszkające w Złotym Stoku lub dowożone przez rodziców przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 7.50 klasy I, II oraz 7.55 klasy III;

  1. obiady będą wydawane dla uczniów klas I – III w szkole;
  2. rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły.
  3. ze świetlicy szkolnej mogą korzystać dzieci rodziców, którzy ze względu na pracę nie mogą zapewnić opieki przed lekcjami czy też bezpośrednio po nich( na zasadach obowiązujących od września 2020).
  4. od 6 maja br. klasy I będą realizować program „Umiem pływać” na basenie w Ząbkowicach Ślaskich (pełną informację przekażą wychowawcy klas).

Dyrektor szkoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *