Badminton – finał wojewódzki

22 i 24 listopada, we Wrocławiu, w hali HASTA LA VISTA odbyły się finały wojewódzkie w badmintonie. Finał wojewódzki gromadzi na kortach po trzy drużyny z poszczególnych stref: wałbrzyskiej, wrocławskiej, jeleniogórskiej i legnickiej, czyli spotyka się 12 drużyn.
W pierwszym terminie (22 XI) odbyły się finały w ramach Igrzysk Dzieci – klasy VI i młodsi. Nasza szkołę reprezentowali chłopcy (zajęli III miejsce w strefie). Z grupy wyszli z III miejsca, więc pozostała im walka o miejsca IX – XII i ostatecznie zajęli miejsce X.
Nasze dziewczęta grały 24 XI w finale Igrzysk Młodzieży. W grupie zajęły II miejsce – to dało awans do ćwierćfinału i o awans do strefy medalowej walczyły z dziewczętami z Jugowic. Wynik niestety 1:3. O miejsce V graliśmy z drużyną ze Starego Kościoła i niestety również przegraliśmy 1:2. Wielka szkoda bo o wyniku decydował debel, który przegraliśmy 1:2, a trzeci set 10:11. Ostatecznie dziewczęta zakończyły turniej na VII miejscu