4-bój LA

12 maja w naszej szkole odbył się finał powiatowy w 4-boju lekkoatletycznym. Do rozegrania były cztery konkurencje: sprint (60 m), skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg średni (600 m dziewczęta i 1000 m chłopcy).

W kategorii chłopców wystartowało 6 zespołów. Najlepszy wynik uzyskali chłopcy z Bardo Śląskiego, zdobywając tym samym mistrzostwo powiatu. Drugie miejsce wywalczyli chłopcy ze  Zwróconej, a trzecie przypadło chłopcom z Kamieńca Ząbkowickiego 2. Naszym nie poszło najlepiej – zajęli V miejsce. Stawkę uzupełnili chłopcy z Ząbkowic Śląskich 1 (IV msc) i z Lubnowa (VI msc).

W kategorii dziewcząt wystartowały cztery zespoły, a mistrzostwo powiatu wywalczyły nasze dziewczęta. Na drugim stopniu podium stanęły dziewczęta z ząbkowickiej jedynki, a podium uzupełniły dziewczęta ze Zwróconej. Tuż za podium uplasowały się dziewczęta z Kamieńca Ząbkowickiego.

Więcej informacji sportowych: szszabkowice