Konkurs Leśne barwy, leśne melodie…

Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni po raz kolejny do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Literackim organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące w Lądku  Zdroju. Miał formę konkursu recytatorskiego i został podzielony na kategorie wiekowe, od przedszkolaków do licealistów. Honorowym patronem i fundatorem nagród było lądeckie nadleśnictwo. W tym roku, w VIII już edycji, tematem przewodnim były „Leśne barwy, leśne melodie…”

W konkursowych zmaganiach wzięły udział trzy uczennice: Martyna Tandereszczak i Zofia Bojanowska z klasy VII b oraz Aleksandra Piech z klasy VIII a. Dziewczyny sprawiły się świetnie, Ola otrzymała wyróżnienie, a Zosia Bojanowska zajęła I miejsce. Nasza reprezentacja zwróciła ogólną uwagę i był to bardzo miły dzień dla naszej szkoły. Liczymy, że w takich przedsięwzięciach będzie więcej chętnych, bo to niezwykle rozwijająca forma autoprezentacji i samodoskonalenia.