Informacja dyrektora

Koniec ferii świątecznych i zimowych dobiega końca.

W związku z dalszym czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkoły informuję, że od dnia 18.01.2021 r.:

  1. klasy I – III uczą się stacjonarnie w szkole,
  2. klasy IV – VIII nadal realizują zajęcia z wykorzystaniem metod i technik na odległość tj. platforma Teams oraz dziennik elektroniczny. Zajęcia edukacyjne odbywają się synchronicznie z planem lekcji, co zobowiązuje uczniów do regularnego uczestnictwa w zajęciach online lub zdalnych.

Uczniowie klasy I wchodzą do szkoły głównym wejściem, kl. II bocznym od parkingu szkolnego przy Sportkompleksie, klasy III bocznym od placu głównego (byłe gimnazjum).

Dowóz dzieci (w autobusie obowiązują maseczki):

Laski – 7.30

Mąkolno zakład – 7.35

Chwalisław – 7.30

Mąkolno – 7.40

Płonica – 7.40

Błotnica – 7.30

 

Dzieci mieszkające w Złotym Stoku lub dowożone przez rodziców przychodzą do szkoły nie wcześniej niż 7.50 klasy I, II oraz 7.55 klasy III;

  1. obiady będą wydawane dla uczniów klas I – III w szkole;
  2. rodzice mają obowiązek zaopatrzyć dziecko w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły.
  3. ze świetlicy szkolnej mogą korzystać dzieci rodziców, którzy ze względu na pracę nie mogą zapewnić opieki przed lekcjami czy też bezpośrednio po nich( na zasadach obowiązujących od września 2020);
  4. rodzice uczniów klas I – III, którzy otrzymali komputery do nauki zdalnej, mają obowiązek ich oddania w dniu 18.01.2021r.

 

Dyrektor szkoły